osłona karnisza

Osłona karnisza z płyt g-k – sprytny sposób na maskowanie nieestetycznych detali

Eleganckie firanki i zasłony zwisające od sufitu aż po podłogę to klasa i styl, który kojarzy nam się z rodzinnym ciepłem i przytulną atmosferą. Niestety, dobór karnisza, który nie zepsuje efektu uzyskanego we wnętrzu, wcale nie jest tak prosty, jak mogłoby nam się wydawać. W takiej sytuacji z pomocą przychodzą nowoczesne maskownice karnisza z g-k, które skutecznie zasłonią karnisz, a przy tym staną się wspaniałym elementem dekoracyjnym we wnętrzu.

FlexGips – gotowe elementy z płyt g-k do zabudowy karnisza

Większość osób uważa, że praca z płytami kartonowo-gipsowymi wiąże się głównie ze żmudną obróbką płyt, a także wtapianiem i szpachlowaniem metalowych narożników. Jak się okazuje, nie zawsze musi tak to wyglądać. Odpowiedzią na większość powyższych problemów są gotowe elementy z płyt g-k FlexGips, które bazują na innowacyjnej technologii. Dzięki wdrożeniu prostych rozwiązań praca z systemami suchej zabudowy staje się nie tylko szybsza i tańsza, ale także wygodniejsza. Wszystkie prace możemy wykonać samodzielnie, a czas spędzony na montażu skraca się nawet do 70%.

Jak wygląda montaż osłon karnisza FlexGips?

Decydując się na wybór osłon karnisza oferowanych przez markę FlexGips, otrzymujemy produkty solidne i wytrzymałe, a przy tym niezwykle proste w montażu. Cała praca z formatkami skupia się tu przede wszystkim na przykręceniu gotowego elementu w pożądanym rozmiarze (wszystkie produkty można nabyć pod indywidualny wymiar klienta) do sufitu podwieszanego lub stropu, a następnie dokonaniu prostej obróbki łączeń oraz wkrętów. Ostatnim krokiem jest już tylko pomalowanie sufitu na wybrany kolor, zgodnie z naszymi upodobaniami. 

Co ważne, rozwiązania proponowane przez markę FlexGips sprawdzają się zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak również w lokalach komercyjnych, m.in. w pokojach hotelowych, w restauracjach lub przestrzeniach biznesowych. 

Więcej informacji na temat osłon karnisza g-k znajdziesz na stronie: Osłona karnisza – gotowe elementy