niezwykłe oświetlenie w twoim domu

Niezwykłe, stylowe oświetlenie w Twoim domu

Urządzając dom, dobieramy oświetlenie nie tylko pod kątem jego właściwości użytkowych, ale również estetyki.

Stylowe oświetlenie stanowi dodatkową ozdobę dla wnętrza, nawiązując do najnowszych trendów aranżacyjnych. Można dopasować jego design to reszty wystroju, na przykład loftowego, glamour, klasycznego czy skandynawskiego. Zawsze jednak warto zdecydować się na zakup elementów oświetleniowych od zaufanego producenta. 

Lampy Alfa w Twoim domu – dlaczego warto zaufać tej marce? 

Alfa to polski producent wysokiej jakości akcesoriów oświetleniowych. Lampy oferowane przez markę charakteryzuje solidność, estetyczna stylistyka oraz duża ilość dawanego światła. Bogaty asortyment o zróżnicowanym wzornictwie gwarantuje, że każdy znajdzie model lampy dopasowany do indywidualnego gustu oraz preferencji. Większość lamp pozwala na stosowanie żarówek różnego typu: halogenowych, energooszczędnych lub LED. Ponieważ siedziba producenta lamp znajduje się w Polsce, można liczyć na szybszy przebieg ewentualnego procesu reklamacyjnego, a także porady i dodatkowe informacje odnośnie montażu oraz eksploatacji produktów.  

Wszystkie lampy Alfa posiadają klasę szczelności IP20, dzięki czemu są zabezpieczone przed bezpośrednim dostępem do części niebezpiecznych. Odznaczają się także łatwością montażu, który można wykonać samodzielnie, posługując się przejrzystą instrukcją od producenta. W ten sposób szybko i stosunkowo niskim kosztem możesz stworzyć stylowe oświetlenie w swoim domu.  

Do jakich wnętrz pasują lampy Alfa? 

Ze względu na bogate i zróżnicowane wzornictwo lampy marki Alfa mogą pasować do wnętrz o różnym wystroju. Lampy wiszące z metalowymi, witrażowymi kloszami, które eksponują żarówki, doskonale wkomponują się w loftowy wystrój domu. Proste kinkiety i lampy wiszące o mlecznobiałych kloszach mają uniwersalne zastosowanie, pasując choćby do wystroju klasycznego. Lampy Alfa w Twoim domu mogą stanowić idealne dopełnienie wystroju wnętrza także, jeśli podoba Ci się styl glamour. Idealnie komponują się z nim lampy o szklanych, bogato zdobionych kloszach lub z wiszącymi, szklanymi kryształkami.  

Stylowe oświetlenie – przykłady aranżacyjne 

Jeśli podoba Cię styl industrialny oraz loftowy, liczne lampy Alfa z pewnością przypadną Ci do gustu. Dobrym przykładem jest choćby sufitowa lampa Brek, która składa się z metalowej, giętej konstrukcji o sześciu usytuowanych w różnych pozycjach, dużych żarówek. Pięknie zaprezentuje się w Twoim salonie, zapewniając dużą ilość światła. W sypialni urządzonej w stylu glamour możesz z kolei postawić na kinkiety i lampki nocne z kolekcji Baron. Posiadają one srebrne stelaże o błyszczącej powłoce oraz materiałowe klosze z podwieszanymi kryształkami. Po zapaleniu takie lampki nie tylko dają umiarkowane światło, ale również tworzą piękne efekty wizualne. Dla osób obierających za priorytet praktyczne zastosowanie oświetlenia doskonałą propozycję może stanowić natomiast lampa sufitowa Bridge. Dwa klosze lampy znajdują się na giętych, drewnianych ramionach, dzięki czemu można dostosować kąt padania światła do swoich aktualnych potrzeb.