AGD

Najciekawsze sprzęty AGD do nowoczesnego domu

Nowoczesny dom to pięknie urządzona i zagospodarowana przestrzeń, która pozwala cieszyć się nam tym co w życiu najpiękniejsze. Ostatnie kilkanaście miesięcy na które przypadł lockdown sprawił, że jeszcze bardziej zaczęliśmy przywiązywać uwagę do tego jak wygląda przestrzeń, w której spędzamy czas. Wielu z nas również zaczęło poszukiwać sprzętów AGD które umilałyby nam momenty spędzone w domu. Poniżej prezentujemy top 3 najciekawszych sprzętów AGD do domu, które zachwycą każdą Panią Domu i każdego Pana Domu. Zapraszamy do lektury!

Porządek to podstawa. Zadbaj o niego z mopem parowym Ariete

Mop parowy to bardzo wygodne urządzenie, które pozwala nam na sprzątanie podłóg i innych powierzchni gładkich bez potrzeby dodatkowego gimnastykowania się. To wszystko za sprawą tego, że jest to urządzenie pionowe!

Dzięki wbudowanej grzałce w korpusie mopa, po podłączeniu do prądu urządzenia, nagrzewa się ono do odpowiedniej temperatury i tak samo podgrzewa wodę. Dzięki pompce, która znajduje się w głowicy naszego mopa możliwe jest tworzenie pary wodnej i efektywne czyszczenie.

Należy jednak pamiętać by do zbiornika z wodą wlewać wyłącznie wodę, z której jest produkowana para wodna. Nie należy dodawać płynów i olejków zapachowych. Mopem parowym umyjesz niemal wszystkie powierzchnie gładkie. Pamiętaj by unikać mycia chropowatych powierzchni, które mogą prowadzić do uszkodzenia głowicy. Należy również pamiętać by przed użyciem mopa odkurzyć powierzchnię. Jego zadaniem jest czyszczenie w postaci mycia, nie odkurzania.

Pyszna, włoska pizza w zaciszu domu!

Pizza to hit każdej kuchni. Najczęściej przyrządzana jest w standardowym piekarniku. Często zastanawiamy się co sprawia, że smakuje inaczej niż taka z pizzerii. Odpowiedź jest prosta – rodzaj grzałki a co za tym idzie rodzaj piekarnika. Na szczęście z pomocą przychodzi marka Ariete, która oferuje piece do domowej pizzy. To prawdziwy hit wśród fanów tego włoskiego, cienkiego spodu i niepowtarzalnego aromatu! W ofercie sklepu eltkom.pl znajdziesz włoskie piece do robienia pizzy które swoją formą przypominają toster bądź gofrownicę a także takie, których wygląd jest zbliżony do mikrofalówki (w ich przypadku w środku zamontowana jest płyta kamienna bądź gliniana). W takim elektrycznym piekarniku znajdują się aż dwie grzałki: górna i dolna, które pozwalają na rozgrzanie piekarnika aż do 550 stopni Celsjusza. Dzięki wyposażeniu w dwa termostaty możliwe jest niezależne kontrolowanie temperatury dolnej oraz górnej grzałki.

Domowy seans z ciepłym popcornem

Jeżeli jeszcze nie słyszałeś o modnych popcornicach to czas to zmienić! To małe urządzenie jest absolutnym hitem wśród fanów ciepłego, chrupiącego popcornu. Dzięki temu unikniesz zimnego bądź przestarzałego popcornu ze sklepu. Na szczęście dzięki marce Ariete możliwe jest przyrządzenie tej pysznej przekąski w domowym zaciszu. Poza komfortem zyskujesz również pewność, że Twój popcorn to wyłącznie prażone ziarna kukurydzy. Nie jest nam potrzebny olej czy inne, szkodliwe dodatki, do jego wykonania.  Dlaczego? Dlatego, że te beztłuszczowe urządzenia do popcornu opierają się na niezwykle zdrowej metodzie prażenia kukurydzy pod wpływem działania wysokiej temperatury. Wystarczy dodać odpowiednią ilość kukurydzy oraz sól do maszyny do popcornu i uruchomić urządzenie. Dzięki temu, że większość urządzeń posiada timer, możesz być spokojny o to, że wyjmiesz go za wcześnie bądź za późno.