Milwaukee - elektronarzędzia i narzędzia ręczne

Elektronarzędzia przydatne podczas drobnych domowych prac remontowych

Nikogo nie dziwi fakt, że każde gospodarstwo domowe od czasu do czasu wymaga pewnych działań naprawczych i zabiegów remontowych. Niezbędnym do tego celu ekwipunkiem są różnorodne elektronarzędzia, które znacząco ułatwiają każdą pracę remontową i sprawiają że drobne naprawy będą wykonalne zarówno dla fachowca i miłośnika majsterkowania jak i dla osoby, która nie ma nic wspólnego z tego typu zajęciami. Pozostaje jedynie pytanie, jakie elektronarzędzia warto mieć w każdym domu? W dzisiejszym artykule przedstawimy Ci zestaw tych najbardziej przydatnych.

Wiertarko-wkrętarki

Wiertarko-wkrętarka to absolutna podstawa niemal każdej pracy naprawczej i remontowej. Jest to niezwykle uniwersalne narzędzie, które znajduje dziesiątki zastosowań w każdym domu. Za pośrednictwem wkrętarko-wiertarki, wykonasz otwór w materiałach typu drewno czy metal. Jest to również elektronarzędzie, które może okazać się niezwykle pomocne w przypadku przykręcenia śrub czy konieczności przymocowania wkrętów.

Na rynku znajdziemy różnorodne wiertarko-wkrętarki w różnych grupach cenowych. Ostatnio, pojawiły się one wśród nowości elektronarzędzi Milwaukee, których dystrybutorem jest firma AKU Tools. Urządzenia te mogą być zasilane przy użyciu kabla lub akumulatora. Warto przy tym pamiętać, że wiertarko-wkrętarki zasilane bateryjnie mają z reguły zdecydowanie mniejsza moc niż modele z kablem. Będą one jednak zdecydowanie lepszym rozwiązaniem w drobnych pracach domowych, bowiem brak ciągnącego się za nami kabla znacznie ułatwia obsługę tego elektronarzędzia. Jedyne o czym musimy pamiętać w tym przypadku to regularne ładowanie akumulatora lub zakup dodatkowej baterii na wymianę.

Wiertarki i młoty udarowe

Te dwa rodzaje elektronarzędzi są już zdecydowanie większym sprzętem niż poręczne wiertarko-wkrętarki. Charakteryzują się one również dużo wyższą mocą. Z uwagi na wyposażenie w udar za ich pomocą jesteśmy w stanie wiercić otwory w tak twardym materiale jak mur czy beton. Z tego powodu bardzo często elektronarzędzia te nazywane są narzędziami do zadań specjalnych. Decydując się na zakup tego typu urządzeń ważne jest by sprawdzić, czy wybrany przez nas model posiada system antywibracyjny znacząco zwiększający komfort oraz precyzję wszelkich prac. Istotne jest również to, by sprzęt, który wybierzemy posiadał specjalne sprzęgło bezpieczeństwa które będzie niezbędne w trakcie blokady wiertła.

Elektronarzędzia do prac ogrodowych

Elektronarzędzia z tej kategorii będą niezbędne dla wszystkich posiadaczy, choćby najmniejszego ogródka. Najpopularniejszych z tego typu urządzeń używanym zarówno wiosną i latem jak i jesienią są oczywiście kosiarki i podkaszarki. Pozwalają one odpowiednio zadbać o nasz trawnik i żywopłot. Innym elektronarzędziem sprawdzającym się przy pracach ogrodowych są piły łańcuchowe, nożyce do żywopłotu oraz odkurzacze do liści.

Włoski system poziomowania płytek Tiramisu

Przyrządy do pomiaru cyfrowego

Ten rodzaj elektronarzędzi nie jest może tak bardzo popularny jak wiertarko-wkrętarki, jednak może okazać się bardzo przydatny w przypadku remontów oraz robót budowlanych. Mowa tu o różnorodnych cyfrowych przyrządach do pomiaru, takich jak miarki laserowe oraz dalmierze ultradźwiękowy. Sprzęty te są w stanie bardzo precyzyjnie odmierzyć daną odległość lub element, co będzie nieodzowne w przypadku wykańczania wnętrza lub jego aranżacji.

Czas na remont z AKU Tools

Jeśli przed Tobą czeka remont domu lub od dawna stoisz przed wykonaniem innych prac związanych z glazurnictwem a nie posiadasz pełnego oprzyrządowania, to strona internetowa sklepu Aku Tools będzie miejscem, które musisz odwiedzić. Znajdziesz tam rozbudowaną ofertę narzędzi oraz elektronarzędzi tak popularnych i niezawodnych firm jak Milwaukee oraz innych czołowych producentów a także akcesoria BHP, tarcze diamentowe czy włoski, nowoczesny system poziomowania płytek o nazwie Tiramisu. Znajdziesz tutaj sprzęt dopasowany do Twoich potrzeb i wymagań.

Firma AKU Tools z siedzibą w Dębicy jest dystrybutorem branży narzędziowej oraz BHP charakteryzującym się wieloletnim doświadczeniem oraz pasją. Naszą misją jest wyszukiwanie nawet najbardziej nietypowych urządzeń przy równoczesnym przedstawieniu konkurencyjnej oferty zakupu. Aku Tools współpracuje z takimi znanymi markami jak, Milwaukee, Kińczyk, Baumajster, Stanley czy Pica. Firma regularnie wprowadza na rynek również produkty marki własnej.