Designerskie rozwiązania dla domów modułowych

Budowane w zwięzłych terminach, niezawodne i przystępne cenowo domy modułowe są coraz częściej wybieranym rodzajem nieruchomości w Polsce. Masz działkę i też zastanawiasz się nad zakupem takiej konstrukcji, ale martwisz się tym, jak będzie się prezentowała? Jesteśmy pewni: dzięki współczesnym technologiom możesz szybko i tanio wybudować dawno wymarzone gniazdko!

Designerskie rozwiązania dla domów modułowych

Standardowy, pozbawiony kreatywności wygląd domów modułowych — to już przeszłość. Dziś takie konstrukcje wyglądają trafnie, ekskluzywnie i oryginalnie dzięki wysokiej jakości materiałom wykończeniowym elewacji, zastosowaniu balkonów, tarasów i paneli na zawiasach. To, jak będzie wyglądał budynek modułowy, w dużej mierze zależy od budżetu budowy. Coraz większą popularnością cieszą się na przykład budynki modułowe z lustrzanymi fasadami, które odzwierciedlają oryginalny otaczający krajobraz, nowoczesne i świeże domy na wysokich stosach, które zdają się „unosić” nad okolicą. Kształt okien i ich wielkość mogą być dowolne – wszystko zależy tutaj od preferencji klienta.

Jakie style całorocznych domów modułowych pod klucz są obecnie najbardziej popularne?

BarnHouse. Takie budynki w znacznym stopniu przypominają tradycyjne domy wiejskie z północnej Europy, ale zdecydowanie wyróżniają się większą funkcjonalnością, a wewnątrz nich jest niesamowicie dużo światła i swobodnej przestrzeni.

Loft. Ten styl w budowie nieruchomości od wielu lat pozostaje na szczycie popularności i najprawdopodobniej zachowa swoją pozycję jeszcze przez wiele lat. Połączenie pozornie nie łączonych elementów pozwoli Ci stworzyć maksymalnie nowoczesny, a jednocześnie komfortowy do życia projekt.

Styl nowoczesny. Technologiczne, w najmniejszym drobiazgu przystosowane do życia — właśnie takie są domy w stylu nowoczesnym, które można bardzo łatwo podłączyć do systemu smart home. Mają proste, geometrycznie poprawne kształty, surowe, wyraźne linie, sporą powierzchnię przeszklenia, która wpuszcza do pomieszczeń maksymalne nasłonecznienie i daje możliwość cieszenia się pięknem naturalnego krajobrazu.

Nowoczesne tendencje aranżacji wnętrz domów modułowych

Aranżację wnętrz domów modułowych można przeprowadzić zarówno po montażu konstrukcji, jak i w dowolnym momencie po rozpoczęciu jej użytkowania. Dla każdego klienta są tworzone zarówno standardowe, jak i ekskluzywne rozwiązania.

Odpowiednio dobrane wykończenia w połączeniu z możliwościami nowoczesnej zabudowy modułowej zamieniają nawet najbardziej banalny całoroczny dom modułowy w prawdziwe dzieło sztuki w stylu skandynawskim lub klasycznym. W firmie Modulex istnieje na przykład możliwość zamówienia pomocy specjalistów w wykończeniu nieruchomości mieszkalnej zgodnie z życzeniem klienta.

Zwracając się do doświadczonej firmy specjalizującej się w produkcji, montażu i wyposażeniu domów modułowych pod klucz możesz być pewny, że efektem wykonanego zlecenia stanie się powstanie naprawdę wyjątkowej nieruchomości, zgodnej nie tylko z nowoczesnymi trendami, ale i Twoimi wyobrażeniami o współczesnym, funkcjonalnym i przytulnym domu.