projekt domu

Projekt domu – gotowy czy indywidualny? W New-House to Ty wybierasz

Własny dom to marzenie niejednej osoby czy rodziny, jednak ze względu na złożoność procesu budowy i ogrom formalności, przez jakie trzeba przebrnąć nim w ogóle na działce zostanie wbity przysłowiowy pierwszy szpadel, potrafi zniechęcić wielu niedoświadczonych inwestorów. By ułatwić cały proces dobrze jest już na wstępie zaplanować, jakiego rodzaju dom interesować będzie przyszłych domowników. Pomaga w tym projekt domu – w New-House sam możesz zdecydować, czy wolisz jeden z wielu gotowych projektów, czy może lepszą opcją okaże się rozwiązanie indywidualne.

Gotowe projekty domów – wiele ciekawych rozwiązań dla niezdecydowanych

Choć marzenie o własnych czterech ścian potrafi być wyjątkowo silne, w rzeczywistości niewiele osób ma jasno sprecyzowaną wizję odnośnie tego, jak powinien wyglądać ich dom. Parterowy z poddaszem czy może wielokondygnacyjny z piwnicą? Garaż dobudowany do domu czy w formie oddzielnego budynku, który w przyszłości posłuży również za warsztat? Dobranie odpowiedniego projektu domu to nie lada wyzwanie dla mniej doświadczonych osób, dlatego wiele firm, takich jak New-House, przygotowało bogatą bazę gotowych rozwiązań.

Projekty pochodzą z różnych biur, dzięki czemu klient może wybierać wśród wielu stylów, a dodatkowo na stronie New-House znaleźć można aktualny koszt realizacji. Opcja ta z pewnością przypadnie do gustu osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z budową domu i nie wiedzą, od czego zacząć. Gotowe projekt można kupić już za kilka, kilkanaście tysięcy złotych, jednak warto pamiętać, że ich modyfikacja jest ograniczona. Często może się zdarzyć tak, że ze względu na specyficzne wymiary działki gotowe projekty domów okażą się zwyczajnie niemożliwe do realizacji.

Indywidualny projekt domu z New-House – rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb

W przypadku niewymiarowej działki (np. gdy jest ona wąska) lepszym rozwiązaniem okaże się projekt domu tworzony z myślą o konkretnych wymaganiach. New-House współpracuje z wieloma architektami, którzy zaproponują szereg atrakcyjnych projektów dopasowanych zarówno do możliwości działki, jak i potrzeb domowników. Uwielbiasz gotować i chcesz by kuchnia spełniała narzucone przez Ciebie standardy? Indywidualny projekt domu pozwoli na takie dopasowanie pomieszczeń, by to właśnie kuchnia odgrywała najważniejszą rolę w budynku. Warto jednak pamiętać, że swoboda kosztuje – indywidualne projekty domów są znacznie droższe niż w przypadku gotowych rozwiązań.