Gdy nie chcemy tracić czasu i pieniędzy, stawiajmy tylko na specjalistów.

Wszystko byłoby prostsze i przyjemniejsze, gdybyśmy trafiali w życiu wyłącznie na fachowców. Ludzi, którzy pomogą, doradzą i rozwieją wątpliwości. Empatycznych, kreatywnych, a przy okazji „fajnych”. Gdyby nie trzeba było wciąż szukać alternatyw, porównywać ofert, upewniać się co do słuszności, zaoszczędzilibyśmy mnóstwo czasu, nerwów, pieniędzy. Niestety rzadko jest tak kolorowo.

Ile razy zdarzyło się, że ktoś nas oszukał… Wykorzystał naszą nieuwagę, niewiedzę, pośpiech i „wcisnął” coś, czego chciał się pozbyć. Na szczęście nie każdy ma model biznesowy ustawiony na „byleby zarobić” (byle jak, byle gdzie, byleby tylko). Są nadal fachowcy, którym się po prostu chce. Poznajmy pracowników hurtowni Enteron – ekipę, która odczaruje nam fotowoltaikę.

Enteron – w opinii Klientów, hurtownia 10/10.

Enteron powstał z „burzy mózgów”. Spotkało się kilka osób, które miały wszystko, co potrzebne: wiedzę, pasję i chęć stworzenia najlepszej hurtowni. Chociaż jako marka to
„świeżynki”, świeże mają głównie innowacyjne spojrzenie na rynek OZE. To prawdziwi eksperci, wśród których znajdziemy np. Armanda Naporowskiego. Pozostali także mogą się pochwalić wieloletnim doświadczeniem jako instalatorzy, technicy, audytorzy. Fotowoltaika nie ma przed nimi tajemnic, gdyż siedzą w niej od lat.

Dlaczego my”, czyli powody, dla których powinniśmy postawić na Enteron.

Enteron to miejsce postawione na filarach fachowości, elastyczności, różnorodności i „człowieczeństwa”. Eksperci tej hurtowni cenią nasz czas i poważnie traktują potrzeby i możliwości. Tu zostaniemy wysłuchani i dostaniemy dokładnie to, czego oczekiwaliśmy, a nawet więcej. Możemy też liczyć na gratis, czyli profesjonalne doradztwo na każdym etapie współpracy. „Czuć to” już przy pierwszej rozmowie.

Ci ludzie naprawdę wiedzą, co robią i znają swój asortyment.Dobiorą nam komponenty tak, by uzyski były maksymalne, a straty minimalne. Skompletują takie zestawy, by wszystko ze sobą optymalnie (i na lata) współpracowało. Jak potrzeba, to zaproponują zamienniki, pokażą alternatywy. Im po prostu się chce. Działają bez „drobnych druczków” i skrzyżowanych za plecami palców. Dzięki temu dla nas jest szybciej, taniej, efektowniej i bezpieczniej.

W Enteronie stawiają na partnerstwo z nami, ale i na jakość urządzeń. Tu produkty są klasy premium. Markowe, zaawansowane technologicznie i z wszelkimi certyfikatami, atestami, gwarancjami. Nie ma kompromisów w tej materii – ma być komfortowo i na lata. Kupujemy raz i możemy „zapomnieć” o tym, że mamy/zamontowaliśmy Klientowi instalację fotowoltaiczną. Tak dobrze i bezawaryjnie działać będzie przez długi czas, ciesząc swoją żywotnością i możliwościami.

Co ważne, możemy liczyć nie tylko na jakość, ale i na dużą różnorodność towarów. Dostaniemy moduły i komponenty praktycznie z każdej półki cenowej. Jeśli czegoś nie mają, starają się szybko to zamówić. By nie popełnić „błędu” ponownie, często wprowadzają później daną rzecz do oferty.

Z tą hurtownią nie musimy obawiać się przestojów. Bardzo dobrze wyposażone magazyny, są regularnie uzupełniane w asortyment. Duża dostępność i rozplanowana logistyka, są gwarantem sprawnej wysyłki. Niezależnie czy zamawiamy na sztuki, palety czy kontenery, dostarczą wszystko „na czas”, „na miejsce” i „na wczoraj”. Liczą się z naszymi terminami i dbają o nie. Towar jest nowy, sprawny i świetnie zabezpieczony.

Mamy już fachowość i partnerstwo, doskonałą jakość urządzeń i sporą dostępność, to o czym jeszcze powinniśmy wspomnieć? Oczywiście o tym, ile to kosztuje. Enteron dostarcza najwyższą klasę modułów, inwerterów, akcesoriów, dbając o rozsądną cenę. Ponadto, co tydzień oferują inny moduł w promocji i ciężko ich wtedy „przebić”. Podsumowując – po co mamy przepłacać, skoro możemy kupić korzystniej.

Nie zapominajmy o programie lojalnościowy, dzięki któremunabycie znacznych ilości towaru, ale i regularne zakupy, niosą ze sobą jeszcze więcej oszczędności dla nas. Zapewniamy sobie pełną dostępność i doskonałe ceny, a to wszystko po jednym telefonie do nich. ?

O czym jeszcze warto wspomnieć? Że w Enteronie lubią dzielić się wiedzą. Ponieważ obecna wersja strony jest obecnie rozbudowywana o sklep, bloga i inne wygodne funkcje) , postawili na Facebooka. Wystarczy go odwiedzać, by dowiedzieć się nie tylko o aktualnych promocjach, ale i poznać lepiej świat OZE. Oszczędzają nam czas, publikując cotygodniowe raporty z „polskiego podwórka” (ciekawostki, istotne zdarzenia, zmiany od strony prawnej i legislacyjnej oraz wszystko to, co wiedzieć powinniśmy). 

Enteron to marka „na miarę”. Jaka to miara? Naszych potrzeb, możliwości, chęci. To hurtownia dla każdego-firm, instalatorów, inwestorów, rolników. Tu wiedzą, że nie każdy Klient jest zdecydowany i nie każdy jest „łatwy”, a i tak sprawiają, że każdy staje się tym zadowolonym. A chyba o to nam chodzi?!!