dom

Instalacje grzewcze, hydrauliczne i fotowoltaiczne na platformie B2B

Platforma zakupowa MerXu obecnie jest jedną z największych, międzynarodowych platform prowadzących sprzedaż w modelu B2B. Znaleźć tam można dosłownie wszystko, co związane jest z szeroko rozumianą budowlanką, a także instalacjami. Bez względu więc czy zależy nam na instalacji grzewczej, hydraulicznej czy fotowoltaicznej, na platformie można nabyć poszczególne komponenty prosto od zweryfikowanych dostawców.

Instalacje grzewcze na MerXu

Kategoria “instalacje” na Merxu:  https://merxu.com/pl/c/instalacje-6521cd59ba0f4b7a90c0f67d846be5a7/ jest niezwykle rozbudowana. W pierwszej kolejności jednak warto zwrócić uwagę na instalacje grzewcze. Bezpośrednio od sprawdzonych dostawców zarówno z Polski jak i zza granicy można nabyć poszczególne komponenty, które pozwolą na stworzenie systemu grzewczego, który zapewni najwyższy komfort cieplny wszystkim domownikom. Co najważniejsze jednak, każdy z produktów został dokładnie opisany, więc bez problemu będzie można zapoznać się z jego parametrami oraz specyfikacją techniczną. Dzięki dodatkowym funkcjonalnościom na stronie, będzie można przeglądać oferty tylko od określonych producentów lub tylko takie, które idealnie wpisują się w potrzeby kupującego. Wówczas wyszukiwanie i wybór odpowiednich komponentów na instalację grzewczą przebiegnie nie tylko szybko, ale również i sprawnie.

Instalacje hydrauliczne na MerXu

Instalacje hydrauliczne i ich komponenty bez wątpienia stanowią jeden z najważniejszych elementów nie tylko domów i mieszkań, ale również biur i nawet hal magazynowych. Z racji tego, że awarie instalacji hydraulicznej zwykle nieodłącznie związane są z niezwykle kosztownymi naprawami, warto postawić tylko na te komponenty, które charakteryzują się najwyższą jakością i wytrzymałością. Prawdziwą kopalnią takich produktów jest właśnie platforma zakupowa MerXu. Dostępne w jej ofercie poszczególne komponenty instalacji hydraulicznych pochodzą od renomowanych firm, więc stanowi to swoistą gwarancję tego, że złożone z nich instalacje będą działały bezawaryjnie przez wiele lat.

Instalacje fotowoltaiczne na MerXu

Fotowoltaika to obecnie niezwykle wiodący temat. Tego typu instalacja nie tylko chroni środowisko, ale również pozwala się całkowicie uniezależnić od dostawców energii elektrycznej. Ma MerXu można zakupić więc kompletną instalację, na która składają się:

  • panele fotowoltaiczne- których ogniwa fotowoltaiczne przekształcają promienie słońca na energię elektryczną
  • falownika- inaczej inwertera, który zmienia prąd stały w prąd przemienny
  • oprzewodowania
  • liczników- zarówno tych sumujących zużycie energii jak i tych, które sumują jej produkcję